Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Aktuality
hello

Konference 2017

Dne 11.11.2017 proběhne 2.ročník konference o zážitkové výuce první pomoci. Více informací najdete na stránkách www.konference-zdrsem.cz, přihlásit se je možno zde.

Není tu někde lékař ve spolupráci s Aesculap Akademií

Ve spolupráci s Aesculap Academií pořádáme v termínu 3.-4.6.2017 kurz "Není tu někde lékař" určený lékařům, zdravotnickým pracovníkům a záchranářům. Na účastníky čeká spousta nácviků, simulované události a také skvělé zázemí Aesculap Academie. Přihlášky najdete na titulní stránce našeho webu. 

Ochutnávka ZDrSEMu pro firmy

Rádi byste v rámci firemního výjezdu nebo jen v průběhu odpoledne dopřáli svým zaměstnancům a kolegům užitečný a zajímavý program, kde se naučí základy první pomoci a zároveň budou moci lépe poznat své kolegy při týmových záchranných akcích? Srdečně vás zveme dne 17.5.2017 od 8:00 do 10:00 v Praze na Ochutnávku první pomoci pro firmy. Po příjemné snídani vás seznámíme s formou, jakou vzdělávání ve firmách realizujeme, a samozřejmě si něco také vyzkoušíte na vlastní kůži. V případě zájmu jsem vám k dispozici na info@zdrsem.cz.

VALNÁ HROMADA ZDrSEMu

Valná hromada zapsaného spolku ZDrSEM proběhne 28.-29.1.2017 v centru Jahoda (Vybíralova 969/2, Praha, Černý Most). Všichni členové spolku jsou srdečně zváni. 

Konference "Výuka První Pomoci Zážitkem"

Dne 12.11.2016 proběhl první ročník konference o zážitkové výuce první pomoci. Akce byla určena všem, kteří učí první pomoc. Na přihlášené čekaly přednášky, diskuze i praktické workshopy.Konference, která proběhla v prostorech 1.lékařské fakulty Univerzity Karlovy v Praze, se zúčastnilo celkem 144 účastníků. Powerpointové rezentace z jednotlivých bloků budou k nahlédnutí na stránkách konference www.konference-zdrsem.cz

Začíná podzim, za chvíli jsou tu Vánoce... Nevíte, čím obdarovat svoje blízké?

Pořiďte něco praktického, co se může hodit kdykoli. Pořiďte "Dárkový poukaz na kurz první pomoci ZDrSEM". Můžete darovat buď konkrétní kurz nebo určitou částku z jeho ceny. Poukaz má platnost 2 roky a platí pro libovolný termín daného kurzu. V případě zájmu pište na info@zdrsem.cz.

Výroční zpráva ZDrSEMu za rok 2015

Kolik lidí se se ZDrSEMem v roce 2015 naučilo  kvalitně resuscitovat? Kdo učil první pomoc zážitkem v Himaláji? Jaké metodické novinky ve výuce jsme v minulém roce vymysleli? To vše a ještě daleko víc v naší výroční zprávě!  Klikněte a pokochejte se fotkami i zajímavými informacemi o našem spolku.

Skripta PRVNÍ POMOC ZÁŽITKEM

Naše výuková skripta PRVNÍ POMOC ZÁŽITKEM u nás můžete zakoupit za 150 Kč/ks.

Máte-li o ně zájem, zašlete 150,- na číslo účtu 22 00 46 00 27/2010 s variabilním symbolem XX912, přičemž XX = poslední dvojčíslí aktuálního roku (tj. pro rok 2016 VS=16912) a do poznámky dejte své příjmení a slovo "skripta". Následně zašlete na info@zdrsem.cz potvrzení o úhradě a také poštovní adresu, na kterou chcete skripta zaslat. Máte-li zájem o více kusů, stačí uhradit příslušnou částku.


Chcete praktický dárek, ze kterého budou mít vaši blízcí užitek?

Kupte dárkový poukaz na kurzy první pomoci ZDrSEM. Široká nabídka kurzů od jednodenních po téměř pětidenní, zaměření od malých dětiček po odvážné dobrodruhy, vodáky či lékaře.

Noví lektoři první pomoci v akci

3.4. 2016 Proběhl kurz ZDrSEM Trial. Celkem 36 účastníků rozdělených do čtyř paralelních kurzů prošlo kvalitním nácvikem život zachraňujících dovedností. Důkladně potrénovali přístup k člověku s poruchou vědomí, umí rozpoznat zda je potřeba zahájit resuscitaci či ne a každý z nich alespoň 10 minut v kuse resuscitoval. Každý si zkusil zastavit masivní krvácení a zasahoval v simulaci kde byl sám i v simulaci hromadné s více zraněnými i zachránci. To vše během jediného dne a hlavně pod taktovkou našich Školitelů - nových lektorů první pomoci zážitkem. Jsou dobří, sklidili úspěch a my jim věříme, že budou výuku první pomoci zážitkem šířit dál. A pikantní informace na konec: na jeden kurz nám přijela policejní "zásahovka"! Měli informaci že tam někdo spadnul z výšky a že ho někdo jiný resuscituje. Byli moc vstřícní, paní co je zavolala pochválili za všímavost a nás za výuku první pomoci a zas v klidu odjeli. Tak to má vypadat! 

Chcete praktický dárek, ze kterého budou mít vaši blízcí užitek?

6.4.

Kupte dárkový poukaz na kurzy první pomoci ZDrSEM. Široká nabídka kurzů od jednodenních po téměř pětidenní, zaměření od malých dětiček po odvážné dobrodruhy, vodáky či lékaře.

Kurz Standard (4,5 denní akreditovaný kurz první pomoci určený pro širokou veřejnost): cena dárkového poukazu 3.900,-

Kurz Standard ve variantách Horal a Vodák (4,5 denní akreditovaný kurz první pomoci určený pro lezce, vodáky, trampy a cestovatele): cena dárkového poukazu 5.400,-

Kurz Mama (1 denní kurz první pomoci u dětí do 5 let): cena dárkového poukazu 990,-

Dárkový poukaz možno také zakoupit na libovolnou částku, o kterou se obdarovanému sníží platba za kurz, který si sám vybere.

Dárkové poukazy objednávejte na mailové adrese info@zdrsem.cz