Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Typy kurzů
hello

Základní tříhodinový kurz

Již během tří hodin Vás naučíme zachránit život. Seznámíme Vás s univerzálním postupem při poskytování první pomoci.  Po kurzu dokážete rozlišit a řešit život ohrožující situace  

Profi - šestihodinový kurz

Účastníci v rolích zachránců. Zkušení, věrohodně hrající a realisticky namaskovaní figuranti v rolích zraněných. Základní kurz rozšířený o simulované reálně vyhlížející situace a rozbory zásahu účastníků. Více než 17 let zkušeností s využitím zážitku ve výuce první pomoci, umožníme vám si naučené nejen vyzkoušet, ale v bezpečném prostředí opravdu zažít a získat tak dostatečnou sebedůvěru, nutnou k poskytnutí první pomoci ve skutečném životě.

Teambuilding

Teambuilding, který má smysl a zřetelný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízíme spojení tradičních teambuildingových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíte. Společný zážitek „na hraně života a smrti“ vám umožní poznat i dlouholeté kolegy tak, jak jste je dosud neznali.

Show

Kurzy pro velké skupiny účastníků nebo krátké kurzy. Základy první pomoci v kostce, ukázky, skutečné příběhy, nahrávky.

Standardní kurzy

Většina našich kurzů pro veřejnost je pro oblast firemního vzdělávání poměrně dlouhá (kromě kurzu Mama jde o minimálně dvoudenní kurzy), nicméně jejich výhodou je, že s délkou roste efektivita. Témata a rozsah vícedenních kurzů se od těch 3hodinových zas až tak zásadně neliší, nicméně delší čas poskytuje nesrovnatelně větší možnosti opakování nácviků i simulací, klíčového pro dlouhodobé zapamatování a zažití nacvičených postupů.

Kurz na míru, delší kurzy

Všechny naše kurzy jsou více či méně „na míru“. Zážitková forma výuky to ani jinak neumožňuje. Na základě našich mnohaletých zkušeností s výukou (a samozřejmě také mezinárodně platných standardů) první pomoci, se rádi se pokusíme sladit vaši představu s našimi možnostmi.

Kurzy připravujeme na míru vašim skutečným potřebám, seznamujeme se předem s procesem výroby a spolupracujeme s vaším bezpečnostním technikem.  V posledních letech jsme v prostředí ch nejrůznějších výrobních firem realizovali již desítky kurzů. Konkrétní firmy si můžete prohlédnout v detailu.

Stejně jako jsou různé produkty, které jednotlivé firmy a továrny vyrábí, jsou různé i jejich požadavky na školení první pomoci. Vždy se snažíme vyjít zadavateli maximálně vstříc, aniž bychom museli slevit v našem hlavním cíli. Tím je co největší efektivita a využitelnost obsahu našich kurzů pro koncového účastníka. Realizované kurzy se vždy něčím podobají (skladník i chemik se resuscitují stejně), ale také se v řadě věcí liší jak obsahem (rizika při výrobě magnetů jsou jiná, než vyrábíte-li skelnou vatu), tak formou (kurz pro 6 či třeba 20 lidí je jiný, než pro 60, ale nemusí být rozhodně horší – jen nás přijede více).

2017 

Honeywell, s.r.o., Wistron, s.r.o., Saint-Gobain Construction Product CZ, a.s.

2016

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. Divize Weber, TART s.r.o., RWE, TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o., NTS s.r.o., RONAL CR s.r.o., Rodinný pivovar BERNARD a.s., Johnson Controls International, spol. s r.o.

2015

Head, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. Divize Weber, Rigips a Isover, Rodinný pivovar BERNARD a.s., Skanska a.s., Unipetrol a.s., Českomoravský cement a.s., Volvo Group Czech Republic s.r.o., RWE, WAMAG s.r.o., Českomoravský cement a.s., Danfoss s.r.o,

2014

Head, Velteko s.r.o., Rodinný pivovar BERNARD a.s., S.O.S. - Dekorace, Skanska, Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., divize Rigips a Isover, Linet s.r.o., SAINT-GOBAIN ADFORS CZ, s.r.o., Českomoravský beton, Linde

2013

Castrol, WAMAG, GE Aviation, KSM Castings, Head, Recetox, Weber (subdodávka f. Axamit), Velux , Bernard, Head, Abbas, a. s.…

2012

Saint-Gobain Construction Products CZ, a.s., Divize Isover, Saint-Gobain Isover CZ s.r.o., Saint-Gobain Construction Products CZ a.s. Divize Weber, Vinium, Somfy,  Saint-Gobain  Adfors CZ s.r.o.

2011 a starší

Betotech, Alimpex Food, Gatema, Vitana (subdodávka f. My Agency), Weber (subdodávka f. Axamit), Saint-Gobain Isover CZ s.r.o., Českomoravský beton, Head, Linde,

Největší skupinu kurzů tvoří 6 hodinové školení skupin 20-40 lidí, ale jsou mezi nimi i kurzy pro mnohem více lidí, školení managementu či například rodinný den zaměřený zejména na manželky a děti. V případě zájmu o konkrétní reference nám prosím napište a my vám zašleme kontakt na konkrétní osobu z vámi vybraných firem.

Co se týká kurzu první pomoci ZDrSEM, zaznamenali jsme od našich zaměstnanců velmi kladnou odezvu. Mnozí nám dokonce děkovali za to, že jsme jim umožnili tento kurz absolvovat. Především oceňujeme, že jsme si mohli vyzkoušet poskytnutí první pomoci každý sám osobně při situacích zachraňujících život. Stanoviště a modelové situace byly z vaší strany připraveny velmi reálně a většina účastníků si tak mohla na vlastní kůži zažít, co to obnáší zachraňovat. Velmi dobrý moment bylo uvědomění si, že především musí každý zachránce ošetřit svou vlastní bezpečnost.
H. Bernardová, Rodinný pivovar Bernard, 2013

Ahoj Míšo, ozývám se s téměř týdenním odstupem, přesto ve mně pořád rezonují zážitky a informace z minulého týdne. Ostatní to vnímají velmi podobně. Ještě jednou velké DÍKY Tobě, Lukášovi i figurantům. Byli jste skvělí! Těšíme se na další setkání.
P. Kellner, Abbas, a.s.,2013

Kurz bol dobre naplánovaný, materiálne zabezpečenie a personálne obsadenie výborné. Školiteľky boli odborne pripravené a zjavne vedeli akým spôsobom prezentovať zložité veci jednoduchým spôsobom. Radšej raz zažiť ako 5x počuť :).
Barbora Švajlenová, Castrol Lubricants (CR), s.r.o.

Co se týče proběhlého kurzu první pomoci, myslím, že nemluvím jen za sebe, když napíšu, že jsem byla naprosto nadšená.:-) Kurz byl výborně připravený a informace byly podány poutavou formou. Osobně bych řekla, že jsem si odnesla docela dost zajímavých informací, i když upřímně doufám, že získané poznatky nebudu muset nikdy použít. Určitě za nás ještě jednou poděkujte všem lektorům i figurantům.:-)
V. Jálová, Recetox 2013

Ještě jednou bych Vám jménem celého týmu VELUX chtěla moc a moc poděkovat za včerejší úžasnou akci. Vše bylo dokonale připravené, perfektně zrealizované, všichni se bavili a navíc si odnesli cenné zkušenosti pro život. Dekuji moc Vám i celému týmu!
P. Holubcová, Velux ČR s.r.o. 2013