Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Typy kurzů
hello

Základní tříhodinový kurz

Již během tří hodin Vás naučíme zachránit život. Seznámíme Vás s univerzálním postupem při poskytování první pomoci.  Po kurzu dokážete rozlišit a řešit život ohrožující situace  

Profi - šestihodinový kurz

Účastníci v rolích zachránců. Zkušení, věrohodně hrající a realisticky namaskovaní figuranti v rolích zraněných. Základní kurz rozšířený o simulované reálně vyhlížející situace a rozbory zásahu účastníků. Více než 17 let zkušeností s využitím zážitku ve výuce první pomoci, umožníme vám si naučené nejen vyzkoušet, ale v bezpečném prostředí opravdu zažít a získat tak dostatečnou sebedůvěru, nutnou k poskytnutí první pomoci ve skutečném životě.

Teambuilding

Teambuilding, který má smysl a zřetelný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízíme spojení tradičních teambuildingových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíte. Společný zážitek „na hraně života a smrti“ vám umožní poznat i dlouholeté kolegy tak, jak jste je dosud neznali.

Show

Kurzy pro velké skupiny účastníků nebo krátké kurzy. Základy první pomoci v kostce, ukázky, skutečné příběhy, nahrávky.

Standardní kurzy

Většina našich kurzů pro veřejnost je pro oblast firemního vzdělávání poměrně dlouhá (kromě kurzu Mama jde o minimálně dvoudenní kurzy), nicméně jejich výhodou je, že s délkou roste efektivita. Témata a rozsah vícedenních kurzů se od těch 3hodinových zas až tak zásadně neliší, nicméně delší čas poskytuje nesrovnatelně větší možnosti opakování nácviků i simulací, klíčového pro dlouhodobé zapamatování a zažití nacvičených postupů.

Kurz na míru, delší kurzy

Všechny naše kurzy jsou více či méně „na míru“. Zážitková forma výuky to ani jinak neumožňuje. Na základě našich mnohaletých zkušeností s výukou (a samozřejmě také mezinárodně platných standardů) první pomoci, se rádi se pokusíme sladit vaši představu s našimi možnostmi.

Kategorie, do které jsme se rozhodli zařadit velmi různorodé příklady nevýrobních firem a organizací.

Počítačové, projektové, finační, logistika…: ESSOX (subdodávka České cesty), Mibcon, QED Group, SG Equipment Finance (subdodávka f. Teamtest), Simac 2012, T-Mobile, DPD, Hoby centrum, Eurowag 2012, Rádio Impuls, M+W, Nová Živohošť (subdodávka České cesty), T-Systems, KB, xITee, Heureka.cz, RWE (subdodávka MEK-IN), Equica, Corintia Tower, Aquasoft, Flotila, WAG

Cestovní kanceláře, vzdělávací a teambuildingové firmy: Pangeo Tours, Cody Outdoor, Česká Cesta, CK Livingstone, Adventura , Adventura Teambuilding, Štúdio Zážitku, Hnutí GO, Projekt Outdoor, Raftcentrum, Lanová centra Proud

Hotely: Hotel Adria, Corintia Tower

V případě zájmu o konkrétní reference nám prosím napište a my vám zašleme kontakt na konkrétní osoby z vámi vybraných firem. Reference jsou řazeny od nejnovějších po starší.

Kurz první pomoci ZdrSem doporučujeme. Program byl velmi dobře připravený a realizovaný. Kolegové považují účast na kurzu za velmi kvalitně využitý čas, přestože jsme zvolili víkendový termín a část nákladů si účastníci hradili sami.
J. Lukavský, Yusen Logistics 2014

Školení se ZDrSEMem bylo výborné a úplně bez chyby.  Dobře připravené, skvělí školitelé a perfektně připravené situace, u kterých jsem fakt měla pocit, že to je „naživo“. Bylo to jednoznačně nejlepší školení první pomoci, co jsem kdy měla a dalo mi to víc, než hodně. Už teď se těším na příští – pokud bude, rozhodně si ho nenechám!!  Díky moc.
Kurz probíhal pod „hlavičkou“ České Cesty 2013

Chtěla jsem moc pochválit celou akci a obzvláště její aktéry, bylo to dost zdařilé zvláště simulované úrazy. Taková forma výuky mi přijde smysluplná a zapamatovatelná. Kristýna a její kolegyně byly příjemné a celé to proběhlo v milé atmosféře.Doufám, že budu moci někdy navázat. Díky.
I. Barešová, Juklík 2012

Děkujeme celému týmu za perfektní přípravu kurzu 1. pomoci pro dospěláky, který probíhal v sídle naší společnosti. Celá akce byla dokonale zorganizovaná, s maximálním profesionálním přístupem a nezapomenutelnými zážitky. Díky ZDrSemákům jsme sami v sobě našli dostatek odvahy i vnitřní jistoty …Důležité je se NEbát a NEstydět podobný kurz absolvovat
J. Czwartynská, Mibcon 2013

Ráda s vámi sdílela krátce svoji zkušenost:
- vjíždím cca 50km/h rychlostí do zatáčky, prudký čelní náraz, airbag, ticho...
- vylamuji se dveřmi svého auta ven, koukám do auta přede mnou na 2 krvácející nepřipoutané osoby
- chci se jim začít věnovat, ale najednou uvidím před očima 3 ťapičky a nápis SAFETY FIRST!!!
- otáčím se za sebe a běžím do zatáčky mávat na přijíždějící auta, aby brzdily...
- vracím se zpět, počítám zraněné a volám 155, a pak už to nějak běželo, policie, hasiči, záchranka
- můj šok se dostavil cca po 15 minutách, kdy mi všechno došlo
- později mi řekli, že paní narazila čelně do toho protijedoucího busu a to ji odmrštilo zpátky na mě
A proč to píšu?
Vždycky budu vědět, že Zdrsem vznikl v Prázdninové Škole.
A jestli kdykoliv komukoliv takto poslouží, díky za to!
Reason of a project first!

P.S. Auto už nemám, ale jsem živá a v pořádku.
P. Drahanská, PŠL (kurz Fofr, nyní Basic)

Rád bych ještě jednou poděkoval ZDrSEMu, protože vaše část programu předčila mé očekávání.
Ze zpětné vazby na náš teaming vyplývá, že to byla nejlépe hodnocená část od všech účastníků. Osobně se mi váš koncept líbil, hlavně proto, že pracujete s emocemi.
Michal Dvorský, T-Mobile, 2013