Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Typy kurzů
hello

Základní tříhodinový kurz

Již během tří hodin Vás naučíme zachránit život. Seznámíme Vás s univerzálním postupem při poskytování první pomoci.  Po kurzu dokážete rozlišit a řešit život ohrožující situace  

Profi - šestihodinový kurz

Účastníci v rolích zachránců. Zkušení, věrohodně hrající a realisticky namaskovaní figuranti v rolích zraněných. Základní kurz rozšířený o simulované reálně vyhlížející situace a rozbory zásahu účastníků. Více než 17 let zkušeností s využitím zážitku ve výuce první pomoci, umožníme vám si naučené nejen vyzkoušet, ale v bezpečném prostředí opravdu zažít a získat tak dostatečnou sebedůvěru, nutnou k poskytnutí první pomoci ve skutečném životě.

Teambuilding

Teambuilding, který má smysl a zřetelný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízíme spojení tradičních teambuildingových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíte. Společný zážitek „na hraně života a smrti“ vám umožní poznat i dlouholeté kolegy tak, jak jste je dosud neznali.

Show

Kurzy pro velké skupiny účastníků nebo krátké kurzy. Základy první pomoci v kostce, ukázky, skutečné příběhy, nahrávky.

Standardní kurzy

Většina našich kurzů pro veřejnost je pro oblast firemního vzdělávání poměrně dlouhá (kromě kurzu Mama jde o minimálně dvoudenní kurzy), nicméně jejich výhodou je, že s délkou roste efektivita. Témata a rozsah vícedenních kurzů se od těch 3hodinových zas až tak zásadně neliší, nicméně delší čas poskytuje nesrovnatelně větší možnosti opakování nácviků i simulací, klíčového pro dlouhodobé zapamatování a zažití nacvičených postupů.

Kurz na míru, delší kurzy

Všechny naše kurzy jsou více či méně „na míru“. Zážitková forma výuky to ani jinak neumožňuje. Na základě našich mnohaletých zkušeností s výukou (a samozřejmě také mezinárodně platných standardů) první pomoci, se rádi se pokusíme sladit vaši představu s našimi možnostmi.

Učíme profesionály jak zachraňovat životy holýma rukama, dovednost kterou není snadné získat ani náročným studiem medicíny. Kurzy pro lékaře a sestry pořádáme i ve formě otevřených kurzů.

Zdravotnictví

VZP, Dárcovské centrum Chodov, Canadian Medical Care, Lilly, Nutricia, Nutricia Medical, Hartmann, SZŠ Jihlava,

Sociální služby

Charita Česká republika, Prostor plus, o.p.s., Farní Charita Litomyšl, Český červený kříž, Salesiánský klub mládeže z.s., Děti patří domů o.s., Zátiší Servisní a.s., Drop-In, Oblastní charita Břeclav, Člověk v tísni, Modré dveře, KDP Ezra, Eset Help, Bona, Lymfom Help, DD Dolní Počernice, APLA, o.s. Fília, ONYX, Aperio – společnost pro zdravé rodičovství,

V případě zájmu o konkrétní reference (řazeny jsou vždy od novějších, po starší) nám prosím napište a my vám zašleme kontakt na konkrétní osoby z vámi vybraných společností a firem.

S kurzem jsme byli nadmíru spokojeni.
Lektoři byli výborní a účastníkům se kurz velmi líbil.
A. Lang, Bona 2011 (kurz Fofr, nyní Basic)