Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Poptávka
Kurzy pro firmy a firemní kolektivy šité na míru přímo Vaší společnosti. Kurzy přizpůsobujeme obsahem i délkou, aby maximálně vyhovovaly Vašim požadavkům a prostředí, ve kterém se Vaši zaměstnanci pohybují.........
Reference
hello

Rodinný pivovar Bernard

Co se týká kurzu první pomoci ZDrSEM, zaznamenali jsme od našich zaměstnanců velmi kladnou odezvu. Mnozí nám dokonce děkovali za to, že jsme jim umožnili tento kurz absolvovat. Především oceňujeme, že jsme si mohli vyzkoušet poskytnutí první pomoci každý sám osobně při situacích zachraňujících život. Stanoviště a modelové situace byly z vaší strany připraveny velmi reálně a většina účastníků si tak mohla na vlastní kůži zažít, co to obnáší zachraňovat. Velmi dobrý moment bylo uvědomění si, že především musí každý zachránce ošetřit svou vlastní bezpečnost.
H. Bernardová, Rodinný pivovar Bernard, 2013

Abbas, a.s.

Ahoj Míšo, ozývám se s téměř týdenním odstupem, přesto ve mně pořád rezonují zážitky a informace z minulého týdne. Ostatní to vnímají velmi podobně. Ještě jednou velké DÍKY Tobě, Lukášovi i figurantům. Byli jste skvělí! Těšíme se na další setkání.
P. Kellner, Abbas, a.s.,2013

Recetox

Co se týče proběhlého kurzu první pomoci, myslím, že nemluvím jen za sebe, když napíšu, že jsem byla naprosto nadšená.:-) Kurz byl výborně připravený a informace byly podány poutavou formou. Osobně bych řekla, že jsem si odnesla docela dost zajímavých informací, i když upřímně doufám, že získané poznatky nebudu muset nikdy použít. Určitě za nás ještě jednou poděkujte všem lektorům i figurantům.:-)
V. Jálová, Recetox 2013

Velux

Ještě jednou bych Vám jménem celého týmu VELUX chtěla moc a moc poděkovat za včerejší úžasnou akci. Vše bylo dokonale připravené, perfektně zrealizované, všichni se bavili a navíc si odnesli cenné zkušenosti pro život. Dekuji moc Vám i celému týmu!
P. Holubcová, Velux ČR s.r.o. 2013

Yusen Logistics

Kurz první pomoci ZdrSem doporučujeme. Program byl velmi dobře připravený a realizovaný. Kolegové považují účast na kurzu za velmi kvalitně využitý čas, přestože jsme zvolili víkendový termín a část nákladů si účastníci hradili sami.
J. Lukavský, Yusen Logistics 2014

Česká Cesta

Školení se ZDrSEMem bylo výborné a úplně bez chyby.  Dobře připravené, skvělí školitelé a perfektně připravené situace, u kterých jsem fakt měla pocit, že to je „naživo“. Bylo to jednoznačně nejlepší školení první pomoci, co jsem kdy měla a dalo mi to víc, než hodně. Už teď se těším na příští – pokud bude, rozhodně si ho nenechám!!  Díky moc.
Kurz probíhal pod „hlavičkou“ České Cesty 2013

Juklík

Chtěla jsem moc pochválit celou akci a obzvláště její aktéry, bylo to dost zdařilé zvláště simulované úrazy. Taková forma výuky mi přijde smysluplná a zapamatovatelná. Kristýna a její kolegyně byly příjemné a celé to proběhlo v milé atmosféře.Doufám, že budu moci někdy navázat. Díky.
I. Barešová, Juklík 2012

Mibcon

Děkujeme celému týmu za perfektní přípravu kurzu 1. pomoci pro dospěláky, který probíhal v sídle naší společnosti. Celá akce byla dokonale zorganizovaná, s maximálním profesionálním přístupem a nezapomenutelnými zážitky. Díky ZDrSemákům jsme sami v sobě našli dostatek odvahy i vnitřní jistoty …Důležité je se NEbát a NEstydět podobný kurz absolvovat
J. Czwartynská, Mibcon 2013

Účastníci v rolích zachránců. Zkušení, věrohodně hrající a realisticky namaskovaní figuranti v rolích zraněných. Základní kurz rozšířený o simulované reálně vyhlížející situace a rozbory zásahu účastníků. Více než 17 let zkušeností s využitím zážitku ve výuce první pomoci, umožníme vám si naučené nejen vyzkoušet, ale v bezpečném prostředí opravdu zažít a získat tak dostatečnou sebedůvěru, nutnou k poskytnutí první pomoci ve skutečném životě.

Kurz ZDrSEM Profi obsahuje:

Základní 2-3hodinový kurz základů první pomoci, rozšířený o

- individuální nácviky a simulace 1:1 (účastník x účastník) přístupu k bezvědomému

- delší nácvik resuscitace na modelech, v případě zájmu také resuscitaci malých dětí

- první pomoc při dušení

- názorná krátká videa a nahrávky související s tématy

- první pomoc při autonehodě

- první pomoc v české legislativě

 

Simulační část

- témata realistických simulací v praktické části kurzu vychází vždy z domluvy se zadavatelem

- nejčastější: zásah u autonehody, srdeční zástava, krvácení, kolaps, popálení či poleptání, úraz elektrickým proudem, křeče...

- v případě výrobních firem simulace probíhají obvykle přímo v provozu a jejich výběr i doporučené řešení odpovídá reálným rizikům a podmínkám

- věrohodné herecké výkony realisticky namaskovaných zkušených figurantů

- co nejmenší skupinky zachránců (obvykle 2-6 lidí) prochází postupně jednotlivá stanoviště

- lektor ZDrSEMu bývá zpravidla přítomen na každém stanovišti, po skončení zásahu účastníků vede rozbor a diskusi