PŮLDENNÍ KURZ (4 hod)

Základy v krátkém čase! Věnujte alespoň 4 hodiny a naučíme Vás základy první pomoci.

O čem to bude:

Základní život zachraňující dovednosti – reakce na stavy, u nichž pouhé zavolání záchranné služby a čekání nestačí. Reakce na přímé ohrožení života jako je bezvědomí, bezdeší a masivní krvácení.

Pro koho:

  • pro menší kolektivy
  • pro všechny, kdo chtějí umět základy
  • pro každého, kdo chce umět pomoci, ale nemá mnoho času

Z obsahu kurzu:

  • univerzální systém k řešení krizových situací „Tři kroky“
  • záchrana člověka, který zkolaboval a nereaguje
  • nácvik resuscitace na kvalitních modelech dospělých, včetně využití AED (cvičného defibrilátoru)
  • zástava masivního krvácení – teorie i nácvik na modelu
  • přivolání záchranné služby rychle a efektivně
  • prostor na vaše dotazy

Jak kurz probíhá:

Kurzy realizujeme obvykle v prostorách zadavatele nebo v rámci výjezdní akce společnosti. Malým skupinám můžeme nabídnout také prostory našeho střediska v Praze na Letné.

Po krátkém úvodu do problematiky a seznámení s univerzálním postupem pro řešení krizových situací se pustíme do nácviku dovedností. Dovednosti si účastníci vyzkouší také v rámci simulovaných situací.

Cena kurzu:

Cena kurzu se vždy odvíjí od velikosti skupiny a místa realizace kurzu. Pro konkrétní cenovou nabídku nás prosím kontaktujte: info@zdrsem.cz.

O kurzu řekli
absolventi

Rád bych ještě jednou poděkoval ZDrSEMu, protože vaše část programu předčila mé očekávání. Ze zpětné vazby na náš teaming vyplývá, že to byla nejlépe hodnocená část od všech účastníků. Osobně se mi váš koncept líbil, hlavně proto, že pracujete s emocemi.

Michal Dvorský
T-Mobile
absolventi

Chtěla jsem moc pochválit celou akci a obzvláště její aktéry, bylo to dost zdařilé zvláště simulované úrazy. Taková forma výuky mi přijde smysluplná a zapamatovatelná. Kristýna a její kolegyně byly příjemné a celé to proběhlo v milé atmosféře. Doufám, že budu moci někdy navázat. Díky.

I. Barešová
Juklík
absolventi

Děkujeme celému týmu za perfektní přípravu kurzu 1. pomoci pro dospěláky, který probíhal v sídle naší společnosti. Celá akce byla dokonale zorganizovaná, s maximálním profesionálním přístupem a nezapomenutelnými zážitky. Díky ZDrSemákům jsme sami v sobě našli dostatek odvahy i vnitřní jistoty …Důležité je se NEbát a NEstydět podobný kurz absolvovat .

J. Czwartynská
Mibcon