Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Reference
hello

Rodinný pivovar Bernard

Co se týká kurzu první pomoci ZDrSEM, zaznamenali jsme od našich zaměstnanců velmi kladnou odezvu. Mnozí nám dokonce děkovali za to, že jsme jim umožnili tento kurz absolvovat. Především oceňujeme, že jsme si mohli vyzkoušet poskytnutí první pomoci každý sám osobně při situacích zachraňujících život. Stanoviště a modelové situace byly z vaší strany připraveny velmi reálně a většina účastníků si tak mohla na vlastní kůži zažít, co to obnáší zachraňovat. Velmi dobrý moment bylo uvědomění si, že především musí každý zachránce ošetřit svou vlastní bezpečnost.
H. Bernardová, Rodinný pivovar Bernard, 2013

Abbas, a.s.

Ahoj Míšo, ozývám se s téměř týdenním odstupem, přesto ve mně pořád rezonují zážitky a informace z minulého týdne. Ostatní to vnímají velmi podobně. Ještě jednou velké DÍKY Tobě, Lukášovi i figurantům. Byli jste skvělí! Těšíme se na další setkání.
P. Kellner, Abbas, a.s.,2013

Castrol Lubricants (CR), s.r.o.

Kurz bol dobre naplánovaný, materiálne zabezpečenie a personálne obsadenie výborné. Školiteľky boli odborne pripravené a zjavne vedeli akým spôsobom prezentovať zložité veci jednoduchým spôsobom. Radšej raz zažiť ako 5x počuť :).
Barbora Švajlenová, Castrol Lubricants (CR), s.r.o.

Recetox

Co se týče proběhlého kurzu první pomoci, myslím, že nemluvím jen za sebe, když napíšu, že jsem byla naprosto nadšená.:-) Kurz byl výborně připravený a informace byly podány poutavou formou. Osobně bych řekla, že jsem si odnesla docela dost zajímavých informací, i když upřímně doufám, že získané poznatky nebudu muset nikdy použít. Určitě za nás ještě jednou poděkujte všem lektorům i figurantům.:-)
V. Jálová, Recetox 2013

Velux

Ještě jednou bych Vám jménem celého týmu VELUX chtěla moc a moc poděkovat za včerejší úžasnou akci. Vše bylo dokonale připravené, perfektně zrealizované, všichni se bavili a navíc si odnesli cenné zkušenosti pro život. Dekuji moc Vám i celému týmu!
P. Holubcová, Velux ČR s.r.o. 2013

Bona - Basic

S kurzem jsme byli nadmíru spokojeni.
Lektoři byli výborní a účastníkům se kurz velmi líbil.
A. Lang, Bona 2011 (kurz Fofr, nyní Basic)

T-Mobile

Rád bych ještě jednou poděkoval ZDrSEMu, protože vaše část programu předčila mé očekávání.
Ze zpětné vazby na náš teaming vyplývá, že to byla nejlépe hodnocená část od všech účastníků. Osobně se mi váš koncept líbil, hlavně proto, že pracujete s emocemi.
Michal Dvorský, T-Mobile, 2013

Yusen Logistics

Kurz první pomoci ZdrSem doporučujeme. Program byl velmi dobře připravený a realizovaný. Kolegové považují účast na kurzu za velmi kvalitně využitý čas, přestože jsme zvolili víkendový termín a část nákladů si účastníci hradili sami.
J. Lukavský, Yusen Logistics 2014

Česká Cesta

Školení se ZDrSEMem bylo výborné a úplně bez chyby.  Dobře připravené, skvělí školitelé a perfektně připravené situace, u kterých jsem fakt měla pocit, že to je „naživo“. Bylo to jednoznačně nejlepší školení první pomoci, co jsem kdy měla a dalo mi to víc, než hodně. Už teď se těším na příští – pokud bude, rozhodně si ho nenechám!!  Díky moc.
Kurz probíhal pod „hlavičkou“ České Cesty 2013

Juklík

Chtěla jsem moc pochválit celou akci a obzvláště její aktéry, bylo to dost zdařilé zvláště simulované úrazy. Taková forma výuky mi přijde smysluplná a zapamatovatelná. Kristýna a její kolegyně byly příjemné a celé to proběhlo v milé atmosféře.Doufám, že budu moci někdy navázat. Díky.
I. Barešová, Juklík 2012

Mibcon

Děkujeme celému týmu za perfektní přípravu kurzu 1. pomoci pro dospěláky, který probíhal v sídle naší společnosti. Celá akce byla dokonale zorganizovaná, s maximálním profesionálním přístupem a nezapomenutelnými zážitky. Díky ZDrSemákům jsme sami v sobě našli dostatek odvahy i vnitřní jistoty …Důležité je se NEbát a NEstydět podobný kurz absolvovat
J. Czwartynská, Mibcon 2013

PŠL - Basic

Ráda s vámi sdílela krátce svoji zkušenost:
- vjíždím cca 50km/h rychlostí do zatáčky, prudký čelní náraz, airbag, ticho...
- vylamuji se dveřmi svého auta ven, koukám do auta přede mnou na 2 krvácející nepřipoutané osoby
- chci se jim začít věnovat, ale najednou uvidím před očima 3 ťapičky a nápis SAFETY FIRST!!!
- otáčím se za sebe a běžím do zatáčky mávat na přijíždějící auta, aby brzdily...
- vracím se zpět, počítám zraněné a volám 155, a pak už to nějak běželo, policie, hasiči, záchranka
- můj šok se dostavil cca po 15 minutách, kdy mi všechno došlo
- později mi řekli, že paní narazila čelně do toho protijedoucího busu a to ji odmrštilo zpátky na mě
A proč to píšu?
Vždycky budu vědět, že Zdrsem vznikl v Prázdninové Škole.
A jestli kdykoliv komukoliv takto poslouží, díky za to!
Reason of a project first!

P.S. Auto už nemám, ale jsem živá a v pořádku.
P. Drahanská, PŠL (kurz Fofr, nyní Basic)


Kurzy pro firmy a firemní kolektivy šité na míru přímo Vaší společnosti. Kurzy přizpůsobujeme obsahem i délkou, aby maximálně vyhovovaly Vašim požadavkům a prostředí, ve kterém se Vaši zaměstnanci pohybují. Vaše požadavky a představu kurzu můžete konzultovat s Olgou Habáskovou E: habaskova@zdrsem.cz M: +420 732 377 537 nebo použít poptávkový formulář........
Kurzy pro firmy

Základní tříhodinový kurz

Již během tří hodin Vás naučíme zachránit život. Seznámíme Vás s univerzálním postupem při poskytování první pomoci.  Po kurzu dokážete rozlišit a řešit život ohrožující situace  

Profi - šestihodinový kurz

Účastníci v rolích zachránců. Zkušení, věrohodně hrající a realisticky namaskovaní figuranti v rolích zraněných. Základní kurz rozšířený o simulované reálně vyhlížející situace a rozbory zásahu účastníků. Více než 17 let zkušeností s využitím zážitku ve výuce první pomoci, umožníme vám si naučené nejen vyzkoušet, ale v bezpečném prostředí opravdu zažít a získat tak dostatečnou sebedůvěru, nutnou k poskytnutí první pomoci ve skutečném životě.

Teambuilding

Teambuilding, který má smysl a zřetelný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízíme spojení tradičních teambuildingových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíte. Společný zážitek „na hraně života a smrti“ vám umožní poznat i dlouholeté kolegy tak, jak jste je dosud neznali.

Show

Kurzy pro velké skupiny účastníků nebo krátké kurzy. Základy první pomoci v kostce, ukázky, skutečné příběhy, nahrávky.

Standardní kurzy

Většina našich kurzů pro veřejnost je pro oblast firemního vzdělávání poměrně dlouhá (kromě kurzu Mama jde o minimálně dvoudenní kurzy), nicméně jejich výhodou je, že s délkou roste efektivita. Témata a rozsah vícedenních kurzů se od těch 3hodinových zas až tak zásadně neliší, nicméně delší čas poskytuje nesrovnatelně větší možnosti opakování nácviků i simulací, klíčového pro dlouhodobé zapamatování a zažití nacvičených postupů.

Kurz na míru, delší kurzy

Všechny naše kurzy jsou více či méně „na míru“. Zážitková forma výuky to ani jinak neumožňuje. Na základě našich mnohaletých zkušeností s výukou (a samozřejmě také mezinárodně platných standardů) první pomoci, se rádi se pokusíme sladit vaši představu s našimi možnostmi.