Pro firmy

Kurzy pro firemní kolektivy, učitele nebo zájmové skupiny. Kurzy pro firmy mohou sloužit jako klasické školení první pomoci, k proškolení zdravotních hlídek, firemní benefit s přidanou hodnotou nebo zajímavá a přínosná forma teambuildingu.

Kurzy probíhají obvykle v prostorách společnosti nebo v rámci výjezdové akce skupiny zaměstnanců.

Záchranářská hra spravce 8. 6. 2020 - 13:46
Teambuilding s přidanou hodnotou! Čas strávený s kolegy, který má jasný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízí spojení tradičních týmových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíte
PŮLDENNÍ KURZ (4 hod) spravce 8. 6. 2020 - 13:46
Základy v krátkém čase! Věnujte alespoň 4 hodiny a naučíme Vás základy první pomoci.
Celodenní kurz (8 hod) spravce 8. 6. 2020 - 13:46
Plnohodnotný kurz první pomoci pro firemní kolektivy přizpůsobený vašemu prostředí a situacím, se kterými se mohou vaši kolegové a zaměstnanci setkat.

Co říkají absolventi našich kurzů

absolventi
Petr Novák
ředitel

Donec sed odio dui. Vivamus sagittis lacus vel augue laoreet rutrum faucibus dolor auctor. Cras mattis consectetur purus sit amet fermentum. Nullam id dolor id nibh ultricies vehicula ut id elit. Maecenas faucibus mollis interdum. Maecenas faucibus mollis interdum. Sed posuere consectetur est at lobortis.

absolventi
Monika B.

Tento kurz jsem dostala jako dárek k Vánocům poté, co se mi dvouměsíční syn v noci dusil a já se mu snažila se slzami v očích pomoct v situaci, která byla pro nás oba nová, šílená a ve které já jsem jedinou možnou pomocí, ať už vím jak, či nikoli.Od tohoto kurzu jsem očekávala, že se naučím teoretické znalosti ohledně první pomoci dětem, že si vyzkouším situace, které mě mohou jako maminku, tetu nebo úplně cizí paní potkat. A jako poslední, že získám alespoň trochu jistoty ve mě samotnou. Musím říci, že kurz moje očekávání splnil, ba i jej i předčil. Teoretických informací i modelových situací bylo tak akorát, instruktoři velmi ochotní, milí a profesionální. Sama za sebe mohu říci, že kurz pro mě byl velmi přínosný. Už jen proto, že jsem se díky němu naučila v krizové situaci hned zhodnotit, jestli vím,co dělat (tak dělej) nebo nevím (tak volej).  Milí instruktoři a pořadatelé, ješte jednou vám všem děkuji!

absolventi
Michal Dvorský
T-Mobile

Rád bych ještě jednou poděkoval ZDrSEMu, protože vaše část programu předčila mé očekávání. Ze zpětné vazby na náš teaming vyplývá, že to byla nejlépe hodnocená část od všech účastníků. Osobně se mi váš koncept líbil, hlavně proto, že pracujete s emocemi.

absolventi
Lucka Š.

Na Basic jsem se přihlásila s dcerou, díky skvělým referencím-že umíš použít... Ráda bych sama o sobě věděla, že dokážu pomoci v rámci možností, a ráda bych vychovala mladého člověka, kterému není svět kolem lhostejný (jednou to mohu být já), a ví co dělat v pravou chvíli, néé až potom. Může jít fakt o život ne? :-) Kurs byl skvělý, zjistila jsem, že coby učitelka s mnoha "ústními-papírovými kurzy" mám vážné mezery v užití teorie, je dobré vědět praxi ze záchranky, rozpoznat alespoň rámcově o co jde a jak pomoci... Z kursu jsme obě nadšené, lektoři jsou fachmani, a my jako parta účastníků, kterým jde o to umět pomoct-je fajn k nim patřit. Simulace venku-vrchol toho co se dá do laika nacpat během víkendu!!!! Díky moc

absolventi
Petr R.

Na kurzu se mi nejvíc líbily neustále scénáře, na kterých bylo možno vyzkoušet si řešení rozmanitých situací, a to že jsme byli do simulací posíláni hned od prvních pár hodin kurzu. Oproti některým jiným kurzům, kde je vykládána pouze teorie je to výrazně lepší na zapamatování.