Pro firmy

Kurzy pro firemní kolektivy, učitele nebo zájmové skupiny. Kurzy pro firmy mohou sloužit jako klasické školení první pomoci, k proškolení zdravotních hlídek, firemní benefit s přidanou hodnotou nebo zajímavá a přínosná forma teambuildingu.

Kurzy probíhají obvykle v prostorách společnosti nebo v rámci výjezdové akce skupiny zaměstnanců.Záchranářská hra

Teambuilding s přidanou hodnotou! Čas strávený s kolegy, který má jasný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízí spojení tradičních týmových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíteCo říkají absolventi našich kurzů

absolventi
Petr R.

Na kurzu se mi nejvíc líbily neustále scénáře, na kterých bylo možno vyzkoušet si řešení rozmanitých situací, a to že jsme byli do simulací posíláni hned od prvních pár hodin kurzu. Oproti některým jiným kurzům, kde je vykládána pouze teorie je to výrazně lepší na zapamatování.

absolventi
Maria S.

Kurz Mama se mi velice líbil hlavně proto, že už konečně vím, jak bych zachránila svého syna. Bylo to moc zábavné i když v názvu kurzu je spíše dle mého názoru strach. Všichni lektoři znali odpovědi na všechny otázky a byli opravdu profesionální. Většina situací se zkoušela prakticky což hodně pomůže k tomu, aby si člověk lépe vzpomněl pokud nějaká nehoda nastane. Kurz Mama bych opravdu doporučila každému rodiči, prarodiči nebo komukoliv, kdo hlídává dětičky. Po kurzu  jsem si připadala o moc jistější a myslím, že pokud už se něco stane, tak to pomůže i psychicky

absolventi
Ivana Ř.

Z kurzu jsem byla opravdu hodně nadšená. Dal mi toho o hodně víc, než jakákoliv jiná přednáška, kniha nebo nějaké video a prezentace. Bezva na vašem kurzu je to, že jsem si mohla vše vyzkoušet ,,OPRAVDICKY". Moc se mi líbilo, že je tam hodně praxe a vše se dostatečně opakuje. A hlavně každá akce je dokonale přiblížná realitě (jak maskování, tak herecké výkony). Jako další výhodu vnímám kamarádský ale zároveň profesionální přístup lektorů. Z kurzu jsem odjela velmi nadšená a s přesvědčením, že bych zvládla poskytnout první pomoc do příjezdu záchranky.

absolventi
J. Lukavský
Yusen Logistics

Kurz první pomoci ZDrSEM doporučujeme. Program byl velmi dobře připravený a realizovaný. Kolegové považují účast na kurzu za velmi kvalitně využitý čas, přestože jsme zvolili víkendový termín a část nákladů si účastníci hradili sami.

absolventi
Martin

Viac krát som bol v situácii, kedy ľudia okolo mňa potrebovali prvú pomoc, vrátane mojich najbližších. Vďaka horalovi mám väčšiu istotu v tom, čo robím, nebojím sa konať a stres pri poskytovaní pomoci je o niečo menší.