Kostelní 24, 170 00 Praha 7    tel: 732 377 537    info@zdrsem.cz

Sledujte nás na Facebook

Typy kurzů
hello

Základní tříhodinový kurz

Již během tří hodin Vás naučíme zachránit život. Seznámíme Vás s univerzálním postupem při poskytování první pomoci.  Po kurzu dokážete rozlišit a řešit život ohrožující situace  

Profi - šestihodinový kurz

Účastníci v rolích zachránců. Zkušení, věrohodně hrající a realisticky namaskovaní figuranti v rolích zraněných. Základní kurz rozšířený o simulované reálně vyhlížející situace a rozbory zásahu účastníků. Více než 17 let zkušeností s využitím zážitku ve výuce první pomoci, umožníme vám si naučené nejen vyzkoušet, ale v bezpečném prostředí opravdu zažít a získat tak dostatečnou sebedůvěru, nutnou k poskytnutí první pomoci ve skutečném životě.

Teambuilding

Teambuilding, který má smysl a zřetelný přesah do osobního života každého účastníka. Nabízíme spojení tradičních teambuildingových aktivit s první pomocí v poměru, který si sami zvolíte. Společný zážitek „na hraně života a smrti“ vám umožní poznat i dlouholeté kolegy tak, jak jste je dosud neznali.

Show

Kurzy pro velké skupiny účastníků nebo krátké kurzy. Základy první pomoci v kostce, ukázky, skutečné příběhy, nahrávky.

Standardní kurzy

Většina našich kurzů pro veřejnost je pro oblast firemního vzdělávání poměrně dlouhá (kromě kurzu Mama jde o minimálně dvoudenní kurzy), nicméně jejich výhodou je, že s délkou roste efektivita. Témata a rozsah vícedenních kurzů se od těch 3hodinových zas až tak zásadně neliší, nicméně delší čas poskytuje nesrovnatelně větší možnosti opakování nácviků i simulací, klíčového pro dlouhodobé zapamatování a zažití nacvičených postupů.

Kurz na míru, delší kurzy

Všechny naše kurzy jsou více či méně „na míru“. Zážitková forma výuky to ani jinak neumožňuje. Na základě našich mnohaletých zkušeností s výukou (a samozřejmě také mezinárodně platných standardů) první pomoci, se rádi se pokusíme sladit vaši představu s našimi možnostmi.

Reference

Průmysl a výroba

Kurzy připravujeme na míru vašim skutečným potřebám, seznamujeme se předem s procesem výroby a spolupracujeme s vaším bezpečnostním technikem.  V posledních letech jsme v prostředí ch nejrůznějších výrobních firem realizovali již desítky kurzů. Konkrétní firmy si můžete prohlédnout v detailu.

Služby a ostatní

Kategorie, do které jsme se rozhodli zařadit velmi různorodé příklady nevýrobních firem a organizací.

Mateřská centra

Jedno- až dvoudenní kurzy první pomoci u dětí pro veřejnost realizujeme v pravidelných intervalech na našem středisku v Praze. Mimo to pořádáme kurzy pro uzavřené skupiny zájemců po celé republice - nejčastěji jde o mateřská centra, ale čas od času jde i o skupinu sousedů nebo přátel z hřiště.

Školství

Zkušenosti máme se všemi stupni škol, s kurzy od 3h do 5 dnů. Většina našich účastníků z oblasti školství jsou pedagogové a vychovatelé, ale obsah a formu kurzů dokážeme samozřejmě přizpůsobit i specifickým potřebám dětí všech věkových skupin. V detailu některá z míst, kde již naše kurzy proběhly.

Zdravotnictví a sociální péče

Učíme profesionály jak zachraňovat životy holýma rukama, dovednost kterou není snadné získat ani náročným studiem medicíny. Kurzy pro lékaře a sestry pořádáme i ve formě otevřených kurzů.